Søg
Filters

Bremseklodser Sinter For SA Brembo Alternativ: 7328685

Lagerstatus: På lager
SKU: 737.10.22
Forventet leveringstid: 3-5 dage
375,00 kr.

SA sintrede metalbremseklodser til front (SA)

En sintret blanding specielt designet til forbremser, der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


SA sintrede metalbremseklodser til front (SA)

En sintret blanding specielt designet til forbremser, der giver forbedret bremseevne under alle driftsforhold.

Et ideelt alternativ til OE-bremseklodser for optimal ydeevne på vejen.


Denne MC reservedel passer på følgende motorcykler:

Motorcykel MærkeMotorcykel ModelMotorcykel Årgang
YamahaFJ 1200 A1991
YamahaFJ 1200 A1992
YamahaFJ 1200 A1993
YamahaFJ 1200 A1994
YamahaFZ 7501991
YamahaFZ 7501992
YamahaFZ 7501993
YamahaFZ 7501994
YamahaFZR 10001989
YamahaFZR 10001990
YamahaFZR 600 H1990
YamahaFZR 600 H1991
YamahaFZR 600 H1992
YamahaFZR 600 H1993
YamahaFZR 600 M1990
YamahaFZR 600 M1991
YamahaFZR 600 M1992
YamahaFZR 600 M1993
YamahaFZR 600 N1990
YamahaFZR 600 N1991
YamahaFZR 600 N1992
YamahaFZR 600 N1993
YamahaFZR 600 RH1994
YamahaFZR 600 RH1995
YamahaFZR 600 RM1994
YamahaFZR 600 RM1995
YamahaFZR 600 RN1994
YamahaFZR 600 RN1995
YamahaTDM 8501996
YamahaTDM 8501997
YamahaTDM 8501998
YamahaTDM 8501999
YamahaTDM 8502000
YamahaTDM 8502001
YamahaVMX-12 12001993
YamahaVMX-12 12001996
YamahaVMX-12 12001997
YamahaVMX-12 12001998
YamahaVMX-12 12001999
YamahaVMX-12 12002000
YamahaVMX-12 12002001
YamahaVMX-12 12002002
YamahaVMX-12 1200 F1994
YamahaVMX-12 1200 FC1994
YamahaVMX-12 1200 G1995
YamahaVMX-12 1200 GC1995