Filters
Luk

Kontakt Piaggio original reservedel 705.16.30 Moto Guzzi Sport 1100

Bremselysafbryder Original spare part MPN 705.16.30 Aktiverer bremselys ved bremsning. Passer til flere modeller – se model/år i oversigten.
Lagerstatus: På lager
SKU: 705.16.30
Forventet leveringstid: 1-5 hverdage
335,00 kr.
Mobilepay Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Hurtig levering med GLS - pakkeshop - firma - hjemme
  • Betal sikkert - vi passer godt på dine oplysninger
  • Del betalingen op med ViaBill - nemt og fleksibelt
  • Find de rigtige dele - brug vores præcise søgemodul
  • Over 20 års erfaring

Piaggio original bremselyskontakt bruges som kontakt i køretøjets bremselyssystem. Denne originale reservedel har varenummer 705.16.30 og er udviklet til køretøjer fra Piaggio-koncernens mærker.

Bremselyskontakten findes blandt andet til udvalgte modeller fra Moto Guzzi og Gilera. Se den komplette liste over passende køretøjer nedenfor.

  • Type: Bremselyskontakt
  • Mærke: Piaggio
  • Original reservedel: Ja
  • Varenummer (MPN): 705.16.30
  • GTIN: 000000098502

De nævnte mærker og modeller er kun eksempler og udgør ikke en udtømmende liste.

Denne reservedel passer på følgende køretøjer / modeller:

MærkeModelÅrgang
GileraGP 8002007
GileraGP 8002008
GileraGP 8002009
GileraGP 8002010
GileraGP 8002011
GileraGP 8002012
GileraGP 8002013
GileraGP 8002014
Moto GuzziCalifornia 11001994
Moto GuzziCalifornia 11001995
Moto GuzziCalifornia 11001996
Moto GuzziCalifornia 11001997
Moto GuzziCalifornia 1100 EV ie1998
Moto GuzziCalifornia 1100 EV ie1999
Moto GuzziCalifornia 1100 EV ie2000
Moto GuzziCalifornia 1100 ie1996
Moto GuzziCalifornia 1100 ie1997
Moto GuzziCalifornia 1100 ie1998
Moto GuzziCalifornia 1100 ie1999
Moto GuzziCalifornia 1100 ie2000
Moto GuzziCalifornia 1100 ie 75 Aniversario1998
Moto GuzziCalifornia 1100 ie 75 Aniversario1999
Moto GuzziCalifornia 1100 ie 75 Aniversario2000
Moto GuzziCalifornia 1100 ie Jackal1999
Moto GuzziCalifornia 1100 ie Jackal2000
Moto GuzziCalifornia 1100 ie Jackal2001
Moto GuzziCalifornia 1100 ie Spezial1999
Moto GuzziCalifornia 1100 ie Spezial2000
Moto GuzziCalifornia 1100 ie Spezial2001
Moto GuzziDaytona 1000 ie1992
Moto GuzziDaytona 1000 ie1993
Moto GuzziDaytona 1000 ie1994
Moto GuzziDaytona 1000 ie1995
Moto GuzziDaytona 1000 ie1996
Moto GuzziDaytona 1000 RS ie1997
Moto GuzziDaytona 1000 RS ie1998
Moto GuzziDaytona 1000 RS ie1999
Moto GuzziDaytona 1000 RS ie2000
Moto GuzziNevada 7501994
Moto GuzziNevada 7501995
Moto GuzziNevada 7501996
Moto GuzziNevada 7501997
Moto GuzziNevada 7501998
Moto GuzziNevada 7501999
Moto GuzziNevada 7502000
Moto GuzziNevada 7502001
Moto GuzziNevada 7502002
Moto GuzziNevada 7502003
Moto GuzziNevada 7502004
Moto GuzziNevada 750 Club1998
Moto GuzziNevada 750 Club1999
Moto GuzziNevada 750 Club2000
Moto GuzziNevada 750 Club2001
Moto GuzziNevada 750 Club2002
Moto GuzziNevada 750 Club2003
Moto GuzziNevada 750 Club2004
Moto GuzziNevada 750 ie Aniversario2012
Moto GuzziNevada 750 ie Aniversario2013
Moto GuzziQuota 1100 ES ie1998
Moto GuzziQuota 1100 ES ie1999
Moto GuzziQuota 1100 ES ie2000
Moto GuzziQuota 1100 ES ie2001
Moto GuzziSport 11001994
Moto GuzziSport 11001995
Moto GuzziSport 11001996
Moto GuzziSport 1100 ie1997
Moto GuzziSport 1100 ie1998
Moto GuzziSport 1100 ie1999
Moto GuzziSport 1100 ie2000
Moto GuzziSport 1100 ie Corsa1998
Moto GuzziSport 1100 ie Corsa1999
Moto GuzziSport 1100 ie Corsa2000
Moto GuzziV10 1000 GT ie Centauro1998
Moto GuzziV10 1000 GT ie Centauro1999
Moto GuzziV10 1000 GT ie Centauro2000
Moto GuzziV10 1000 GT ie Centauro2001
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro1997
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro1998
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro1999
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro2000
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro2001
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro Sport1998
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro Sport1999
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro Sport2000
Moto GuzziV10 1000 ie Centauro Sport2001
Moto GuzziV11 1100 ie Cafe Sport2004
Moto GuzziV11 1100 ie Coppa Italia2004
Moto GuzziV11 1100 ie Coppa Italia2005
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans2002
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans2003
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans2004
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans2005
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans2006
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans Nero Corsa2004
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans Nero Corsa2005
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans Rosso Corsa2003
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans Rosso Corsa2004
Moto GuzziV11 1100 ie Le Mans Rosso Corsa2005
Moto GuzziV11 1100 ie Sport1999
Moto GuzziV11 1100 ie Sport2000
Moto GuzziV11 1100 ie Sport2001
Moto GuzziV11 1100 ie Sport2002
Moto GuzziV11 1100 ie Sport2003
Moto GuzziV11 1100 ie Sport Ballabio2004
Moto GuzziV11 1100 ie Sport Ballabio2005
Moto GuzziV11 1100 ie Sport Ballabio2006
Moto GuzziV11 1100 ie Sport Rosso Mandello2001
Moto GuzziV11 1100 ie Sport Scura2002
Moto GuzziV11 1100 ie Sport Scura2003
Moto GuzziV11 1100 ie Sport Scura R2005