Filters
Luk

Kontakt Suzuki original reservedel 705.11.24 Suzuki GSX 600 F

Frigearskontakt Original reservedel
Lagerstatus: På lager
SKU: 705.11.24
Forventet leveringstid: 1-5 hverdage
635,00 kr.
Mobilepay Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Hurtig levering med GLS - pakkeshop - firma - hjemme
  • Betal sikkert - vi passer godt på dine oplysninger
  • Del betalingen op med ViaBill - nemt og fleksibelt
  • Find de rigtige dele - brug vores præcise søgemodul
  • Over 20 års erfaring

Frigearskontakt til Suzuki-motorcykler. Komponenten registrerer, når gearkassen står i frigear, og er en original reservedel fra Suzuki.

  • Produkttype: Kontakt
  • Funktion: Frigearskontakt
  • Status: Original reservedel
  • Mærke: Suzuki
  • Varenummer (MPN): 705.11.24

Frigearskontakten bruges i motorcyklens elektriske system til registrering af frigear. Den passer til udvalgte Suzuki-modeller, blandt andet GSX 600 F, GSX 1100 F og GSX 750 F. Se den komplette liste over passende køretøjer nedenfor.

Denne reservedel passer på følgende køretøjer / modeller:

MærkeModelÅrgang
SuzukiGSF 600 Bandit1995
SuzukiGSF 600 Bandit1996
SuzukiGSF 600 Bandit1997
SuzukiGSF 600 Bandit1998
SuzukiGSF 600 Bandit1999
SuzukiGSF 600 S Bandit1996
SuzukiGSF 600 S Bandit1997
SuzukiGSF 600 S Bandit1998
SuzukiGSF 600 S Bandit1999
SuzukiGSF 600 SU Bandit1996
SuzukiGSF 600 SU Bandit1997
SuzukiGSF 600 SU Bandit1998
SuzukiGSF 600 SU Bandit1999
SuzukiGSF 600 U Bandit1995
SuzukiGSF 600 U Bandit1996
SuzukiGSF 600 U Bandit1997
SuzukiGSF 600 U Bandit1998
SuzukiGSF 600 U Bandit1999
SuzukiGSX 1100 F1988
SuzukiGSX 1100 F1989
SuzukiGSX 1100 F1990
SuzukiGSX 1100 F1991
SuzukiGSX 1100 F1992
SuzukiGSX 1100 F1993
SuzukiGSX 1100 F1994
SuzukiGSX 1100 F1995
SuzukiGSX 1100 F1996
SuzukiGSX 1100 G1991
SuzukiGSX 1100 G1992
SuzukiGSX 1100 G1993
SuzukiGSX 1100 G1994
SuzukiGSX 1100 G1995
SuzukiGSX 1100 G1996
SuzukiGSX 1100 L1980
SuzukiGSX 1100 S Katana1982
SuzukiGSX 1100 S Katana1983
SuzukiGSX 1100 S Katana1984
SuzukiGSX 600 F1988
SuzukiGSX 600 F1989
SuzukiGSX 600 F1990
SuzukiGSX 600 F1991
SuzukiGSX 600 F1992
SuzukiGSX 600 F1993
SuzukiGSX 600 F1994
SuzukiGSX 600 F1995
SuzukiGSX 600 F1996
SuzukiGSX 600 F1997
SuzukiGSX 600 FU1988
SuzukiGSX 600 FU1989
SuzukiGSX 600 FU1990
SuzukiGSX 600 FU1991
SuzukiGSX 600 FU1992
SuzukiGSX 600 FU1993
SuzukiGSX 600 FU1994
SuzukiGSX 600 FU1995
SuzukiGSX 600 FU1996
SuzukiGSX 600 FU1997
SuzukiGSX 600 FU21988
SuzukiGSX 600 FU21989
SuzukiGSX 600 FU21990
SuzukiGSX 600 FU21991
SuzukiGSX 600 FU21992
SuzukiGSX 600 FU21993
SuzukiGSX 600 FU21994
SuzukiGSX 600 FU21995
SuzukiGSX 600 FU21996
SuzukiGSX 600 FU21997
SuzukiGSX 750 F1989
SuzukiGSX 750 F1990
SuzukiGSX 750 F1991
SuzukiGSX 750 F1992
SuzukiGSX 750 F1993
SuzukiGSX 750 F1994
SuzukiGSX 750 F1995
SuzukiGSX 750 F1996
SuzukiGSX 750 F1997
SuzukiGSX-R 11001986
SuzukiGSX-R 11001987
SuzukiGSX-R 11001988
SuzukiGSX-R 11001989
SuzukiGSX-R 11001990
SuzukiGSX-R 11001991
SuzukiGSX-R 11001992
SuzukiGSX-R 1100 W1993
SuzukiGSX-R 1100 W1994
SuzukiGSX-R 1100 W1995
SuzukiGSX-R 1100 W1996
SuzukiGSX-R 1100 W1997
SuzukiGSX-R 7501988
SuzukiGSX-R 7501989
SuzukiGSX-R 7501990
SuzukiGSX-R 7501991
SuzukiGSX-R 750 W1992
SuzukiGSX-R 750 W1993
SuzukiGSX-R 750 W1994
SuzukiGSX-R 750 W1995
SuzukiRF 600 R1993
SuzukiRF 600 R1994
SuzukiRF 600 R1995
SuzukiRF 600 R1996
SuzukiRF 600 RU1993
SuzukiRF 600 RU1994
SuzukiRF 600 RU1995
SuzukiRF 600 RU1996
SuzukiRF 900 R1994
SuzukiRF 900 R1995
SuzukiRF 900 R1996
SuzukiRF 900 R1997