Filters
Luk

Møtrik til forreste tandhjul Kawasaki original reservedel 726.07.98 Kawasaki Ninja 250 R EX Ninja

Møtrik til ritzel Original spare part 726.07.98 Passer til flere modeller – se model/år i oversigten.
Lagerstatus: På lager
SKU: 726.07.98
Forventet leveringstid: 1-5 hverdage
92,00 kr.
Mobilepay Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Hurtig levering med GLS - pakkeshop - firma - hjemme
  • Betal sikkert - vi passer godt på dine oplysninger
  • Del betalingen op med ViaBill - nemt og fleksibelt
  • Find de rigtige dele - brug vores præcise søgemodul
  • Over 20 års erfaring

Denne møtrik til forreste tandhjul er en original reservedel fra Kawasaki og bruges til fastgørelse af tandhjulet i motorcyklens kædetræk.

  • Produkttype: Møtrik til forreste tandhjul
  • Anvendelse: Fastgørelse af tandhjul
  • Status: Original reservedel
  • Mærke: Kawasaki
  • Varenummer (MPN): 726.07.98
  • GTIN: 000000261166

Møtrikken passer til udvalgte Kawasaki-modeller. Se den komplette liste over passende køretøjer nedenfor.

Denne reservedel passer på følgende køretøjer / modeller:

MærkeModelÅrgang
KawasakiZ 10001977
KawasakiZ 10001978
KawasakiZ 10001979
KawasakiZ 1000 SX2014
KawasakiZ 1000 SX2015
KawasakiZ 1000 SX ABS2011
KawasakiZ 1000 SX ABS2012
KawasakiZ 1000 SX ABS2013
KawasakiZ 1000 SX ABS2014
KawasakiZ 1000 SX ABS2015
KawasakiZ 1000 SX ABS2016
KawasakiZ 1000 SX ABS2017
KawasakiZ 1000 SX ABS2018
KawasakiZ 1000 SX ABS2019
KawasakiZ 4001974
KawasakiZ 4001975
KawasakiZ 4001976
KawasakiZ 4001977
KawasakiZ 4001978
KawasakiZ 4001979
KawasakiZ 4001980
KawasakiZ 6501977
KawasakiZ 6501978
KawasakiZ 6501979
KawasakiZ 6501980
KawasakiZ 750 Twin1976
KawasakiZ 750 Twin1977
KawasakiZ 750 Twin1978
KawasakiZ 9001976
KawasakiZ1 9001973
KawasakiZ1A 9001974
KawasakiZ1B 9001975
KawasakiZ1R 10001978
KawasakiZ1R 10001979
KawasakiZ1R 10001980
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2006
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2007
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2008
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2009
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2010
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2011
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2012
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2013
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2014
KawasakiZX-10R 1000 Ninja2015
KawasakiZX-10R 1000 Ninja ABS2011
KawasakiZX-10R 1000 Ninja ABS2012
KawasakiZX-10R 1000 Ninja ABS2013
KawasakiZX-10R 1000 Ninja ABS2014
KawasakiZX-10R 1000 Ninja ABS2015
KawasakiZX-10R 1000 Ninja Anniversary Edition2015
KawasakiZX-10R 1000 Ninja Anniversary Edition2016
KawasakiZX-10R 1000 Ninja Anniversary Edition ABS2015
KawasakiZX-10R 1000 Ninja Anniversary Edition ABS2016
KawasakiZX-10R 1000 Ninja KRT Replica ABS2016
KawasakiZX-10RR 1000 Ninja ABS2017
KawasakiZX-10RR 1000 Ninja ABS2018