Filters
Luk

O-ring Kawasaki original reservedel 28,5 x 33 x 2 mm Kawasaki GTR 1000 A

O-ring Original spare part MPN 724.35.33 Tætning til brændstofhane. Dimensioner 28,5x33x2mm. Passer til flere modeller – se model/år i oversigten.
Lagerstatus: På lager
SKU: 724.35.33
Forventet leveringstid: 1-5 hverdage
46,00 kr.
Mobilepay Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Hurtig levering med GLS - pakkeshop - firma - hjemme
  • Betal sikkert - vi passer godt på dine oplysninger
  • Del betalingen op med ViaBill - nemt og fleksibelt
  • Find de rigtige dele - brug vores præcise søgemodul
  • Over 20 års erfaring

O-ring 28,5 x 33 x 2 mm fra Kawasaki er en original reservedel til tætning. Kontrollér målene og den relevante anvendelse, før du bestiller.

O-ringen er blandt andet registreret til Kawasaki-modeller som GTR 1000 og Z 750. Se den komplette liste over passende køretøjer nedenfor.

  • Produkttype: O-ring
  • Mål: 28,5 x 33 x 2 mm
  • Mærke: Kawasaki
  • Varenummer (MPN): 724.35.33
  • Type: Original reservedel

Denne reservedel passer på følgende køretøjer / modeller:

MærkeModelÅrgang
KawasakiGPZ 1000 RX Ninja1986
KawasakiGPZ 1000 RX Ninja1987
KawasakiGPZ 750 R Ninja1985
KawasakiGPZ 750 Uni Trak1985
KawasakiGPZ 900 R Ninja1990
KawasakiGPZ 900 R Ninja1991
KawasakiGPZ 900 R Ninja1992
KawasakiGPZ 900 R Ninja1993
KawasakiGPZ 900 R Ninja1994
KawasakiGPZ 900 R Ninja Anti Dive1984
KawasakiGPZ 900 R Ninja Anti Dive1985
KawasakiGPZ 900 R Ninja Anti Dive1986
KawasakiGPZ 900 R Ninja Anti Dive1987
KawasakiGPZ 900 R Ninja Anti Dive1988
KawasakiGPZ 900 R Ninja Anti Dive1989
KawasakiGT 7501982
KawasakiGT 7501983
KawasakiGT 7501984
KawasakiGT 7501985
KawasakiGTR 10001986
KawasakiGTR 10001987
KawasakiGTR 10001988
KawasakiGTR 10001989
KawasakiGTR 10001990
KawasakiGTR 10001991
KawasakiGTR 10001992
KawasakiGTR 10001993
KawasakiGTR 10001994
KawasakiGTR 10001995
KawasakiGTR 10001996
KawasakiGTR 10001997
KawasakiGTR 10001998
KawasakiGTR 10001999
KawasakiGTR 10002000
KawasakiGTR 10002001
KawasakiGTR 10002002
KawasakiGTR 10002003
KawasakiZ 1000 Ltd1981
KawasakiZ 6501978
KawasakiZ 6501979
KawasakiZ 6501980
KawasakiZ 6501981
KawasakiZ 6501982
KawasakiZ 6501983
KawasakiZ 650 SR1979
KawasakiZ 650 SR1980
KawasakiZ 7501980
KawasakiZ 7501981
KawasakiZ 7501982
KawasakiZ 7501983
KawasakiZ 7501984
KawasakiZ 7502007
KawasakiZ 750 GP1982
KawasakiZ 750 GP Uni Trak1983
KawasakiZ 750 GP Uni Trak1984
KawasakiZ 750 Ltd 4 Zylinder1980
KawasakiZ 750 Ltd 4 Zylinder1981
KawasakiZ 750 Ltd 4 Zylinder1982
KawasakiZL 1000 Eliminator1987
KawasakiZL 1000 Eliminator1988
KawasakiZL 900 Eliminator1985
KawasakiZL 900 Eliminator1986