Filters
Luk

Oliesi Kawasaki original reservedel 723.27.95 Kawasaki ZZR 1100 D

Oliesi Original spare part MPN 723.27.95 Filtrerer motorolie. Fremstillet i højstyrkemateriale. Passer til flere modeller – se model/år i oversigten.
Lagerstatus: På lager
SKU: 723.27.95
Forventet leveringstid: 1-5 hverdage
139,00 kr.
Mobilepay Creditcard Apple Pay Google Pay

 


 

  • Hurtig levering med GLS - pakkeshop - firma - hjemme
  • Betal sikkert - vi passer godt på dine oplysninger
  • Del betalingen op med ViaBill - nemt og fleksibelt
  • Find de rigtige dele - brug vores præcise søgemodul
  • Over 20 års erfaring

Til vedligeholdelse af motorcyklens oliesystem er dette en oliesi som original reservedel fra Kawasaki. Kontrollér produktets type og varenummer, før du bestiller.

Oliesien passer til udvalgte Kawasaki-modeller. Se den komplette liste over passende køretøjer nedenfor.

  • Produkttype: Oliesi
  • Status: Original reservedel
  • Mærke: Kawasaki
  • Varenummer (MPN): 723.27.95

Kontrollér altid præcis model, årgang og monteringsposition mod køretøjslisten nedenfor før bestilling. De nævnte modeller er eksempler og udgør ikke en komplet liste.

Denne reservedel passer på følgende køretøjer / modeller:

MærkeModelÅrgang
KawasakiEL 250 Eliminator1988
KawasakiEL 250 Eliminator1989
KawasakiEL 250 Eliminator1990
KawasakiEL 250 Eliminator1991
KawasakiEL 250 Eliminator1992
KawasakiEL 250 Eliminator1993
KawasakiEL 250 Eliminator1994
KawasakiEL 250 Eliminator1995
KawasakiEL 252 Eliminator1996
KawasakiEL 252 Eliminator1997
KawasakiEL 252 Eliminator1998
KawasakiEL 252 Eliminator1999
KawasakiEL 252 Eliminator2000
KawasakiEL 252 Eliminator2001
KawasakiEL 252 Eliminator2002
KawasakiEL 252 Eliminator2003
KawasakiGPZ 1000 RX Ninja1986
KawasakiGPZ 1000 RX Ninja1987
KawasakiGPZ 11001995
KawasakiGPZ 11001996
KawasakiGPZ 11001997
KawasakiGPZ 11001998
KawasakiGPZ 1100 ABS1996
KawasakiGPZ 1100 ABS1997
KawasakiGPZ 1100 ABS1998
KawasakiGTR 10001996
KawasakiGTR 10001997
KawasakiGTR 10001998
KawasakiGTR 10001999
KawasakiGTR 10002000
KawasakiGTR 10002001
KawasakiGTR 10002002
KawasakiGTR 10002003
KawasakiNinja 250 R EX Ninja2008
KawasakiNinja 250 R EX Ninja2009
KawasakiNinja 250 R EX Ninja2010
KawasakiNinja 250 R EX Ninja2011
KawasakiNinja 250 R EX Ninja2012
KawasakiNinja 250 R EX Ninja2013
KawasakiNinja 250 R EX Ninja2014
KawasakiZ 4001974
KawasakiZ 4001975
KawasakiZ 4001976
KawasakiZ 4001977
KawasakiZ 4001978
KawasakiZ 4001979
KawasakiZ 4001980
KawasakiZ 4001981
KawasakiZ 4001982
KawasakiZ 4001983
KawasakiZ 400 Custom1979
KawasakiZ 400 F1984
KawasakiZ 400 GP1983
KawasakiZ 4401980
KawasakiZ 4401981
KawasakiZ 4401982
KawasakiZ 4401983
KawasakiZ 440 Ltd1980
KawasakiZ 440 Ltd1981
KawasakiZ 440 Ltd1982
KawasakiZ 440 Ltd1983
KawasakiZ 440 Ltd Belt Drive1982
KawasakiZ 440 Ltd Belt Drive1983
KawasakiZ 440 Ltd Belt Drive1984
KawasakiZR 1100 Zephyr Gussrad1992
KawasakiZR 1100 Zephyr Gussrad1993
KawasakiZR 1100 Zephyr Gussrad1994
KawasakiZR 1100 Zephyr Gussrad1995
KawasakiZR 1100 Zephyr Speichenrad1996
KawasakiZR 1100 Zephyr Speichenrad1997
KawasakiZRX 11001997
KawasakiZRX 11001998
KawasakiZRX 11001999
KawasakiZRX 11002000
KawasakiZRX 12002001
KawasakiZRX 12002002
KawasakiZRX 12002003
KawasakiZRX 12002004
KawasakiZRX 1200 R Lenkerverkleidung2001
KawasakiZRX 1200 R Lenkerverkleidung2002
KawasakiZRX 1200 R Lenkerverkleidung2003
KawasakiZRX 1200 R Lenkerverkleidung2004
KawasakiZRX 1200 R Lenkerverkleidung2005
KawasakiZRX 1200 R Lenkerverkleidung2006
KawasakiZRX 1200 S Halbverkleidung2001
KawasakiZRX 1200 S Halbverkleidung2002
KawasakiZRX 1200 S Halbverkleidung2003
KawasakiZRX 1200 S Halbverkleidung2004
KawasakiZX-10 1000 Tomcat1988
KawasakiZX-10 1000 Tomcat1989
KawasakiZX-10 1000 Tomcat1990
KawasakiZZR 11001990
KawasakiZZR 11001991
KawasakiZZR 11001992
KawasakiZZR 11001993
KawasakiZZR 11001994
KawasakiZZR 11001995
KawasakiZZR 11001996
KawasakiZZR 11001997
KawasakiZZR 1100 Kat1998
KawasakiZZR 1100 Kat1999
KawasakiZZR 1100 Kat2000
KawasakiZZR 1100 Kat2001
KawasakiZZR 12002002
KawasakiZZR 12002003
KawasakiZZR 12002004
KawasakiZZR 12002005
KawasakiZZR 2501990
KawasakiZZR 2501991
KawasakiZZR 2501992
KawasakiZZR 2501993
KawasakiZZR 2501994
KawasakiZZR 2501995
KawasakiZZR 2501996
KawasakiZZR 2501997
KawasakiZZR 2501998
KawasakiZZR 2501999
KawasakiZZR 2502000
KawasakiZZR 2502001
KawasakiZZR 2502002
KawasakiZZR 2502003